KAS IR SĪKDATNES

Sīkdatnes ir mazi informācijas faili, kurus decostone.lv apmeklētāja pārlūkprogramma saglabā decostone.lv apmeklētāja datora cietajā diskā. Tos bieži izmanto kā tīmekļa vietņu mehānismu, kas atceras noderīgu informāciju, piemēram, decostone.lv apmeklētāja pieslēgšanās informāciju, un var veicināt tīmekļa vietnes navigācijas ērtību. decostone.lv

mājaslapā izmantotās sīkdatnes nevar identificēt decostone.lv apmeklētāju personīgi. Sīkdatnes uzkrāj tādu informāciju kā: IP adrese, izmantotās ierīces veids, izmantotā pārlūkprogramma, aktivitāte Mājaslapā un apmeklētās tīmekļa vietnes.

KĀ decostone.lv izmanto SĪKDATNES

decostone.lv mājaslapā tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes dažādiem mērķiem:

  • Nepieciešamās sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu decostone.lv mājaslapas darbību, tai skaitā, ļautu decostone.lv apmeklētājam izmantot decostone.lv mājaslapas pakalpojumus un pieslēgties savam decostone.lv mājaslapas klienta kontam. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz decostone.lv mājaslapas leģitīmo interesi nodrošināt decostone.lv mājaslapas darbību un sniegt decostone.lv apmeklētājiem pakalpojumus. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas līdz decostone.lv apmeklētājs aizver savu pārlūkprogrammu, t.i., līdz sesijas beigām.

  • Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj decostone.lv mājaslapai atpazīt un saskaitīt decostone.lv mājaslapas apmeklētāju skaitu, un redzēt kā šie apmeklētāji pārvietojas decostone.lv mājaslapā. Šo sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir mūsu leģitīmā interese uzlabot decostone.lv mājaslapas darbību, piemēram, nodrošinot meklēšanas opciju. Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes tiek glabātas decostone.lv apmeklētāja iekārtā pastāvīgi.

  • Funkcionālās sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj decostone.lv mājaslapai atcerēties decostone.lv apmeklētāja izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, kas ļauj ērtāk lietot decostone.lv mājaslapu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz decostone.lv mājaslapas leģitīmo interesi nodrošināt, uzlabot un padarīt ērtu decostone.lv mājaslapas lietošanu. Funkcionālās sīkdatnes tiek glabātas decostone.lv apmeklētāja iekārtā pastāvīgi.

  • Mērķa/reklāmas sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai piefiksētu decostone.lv apmeklētāja veikto decostone.lv mājaslapas apmeklējumu, decostone.lv apmeklētāja apmeklētās tīmekļa vietnes un saites, ko esat izmantojis, ar mērķi piedāvāt un attēlot decostone.lv apmeklētāja interesēm atbilstošus decostone.lv mājaslapas vai decostone.lv mājaslapas sadarbības partneru produktus vai pakalpojumus. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz decostone.lv apmeklētāja piekrišanu. Apmeklējot decostone.lv mājaslapu un izmantojot decostone.lv mājaslapas sniegtos pakalpojumus decostone.lv apmeklētājs piekrīt, ka tiek izmantotas mērķa/reklāmas sīkdatnes. Mērķa/reklāmas sīkdatnes tiek glabātas līdz decostone.lv apmeklētājs savā pārlūkprogrammā dzēsīs sīkdatnes.

Sīkdatnes apstrādājam un saņemam decostone.lv mājaslapa un decostone.lv mājaslapas sadarbības partneri, kuri nodrošina decostone.lv mājaslapas darbību, apkopo un analizē decostone.lv apmeklētāju darbību decostone.lv mājaslapā. Sīkdatņu informācija netiek nodota ārpus Eiropas Savienības un EEZ.

KĀ IEROBEŽOT UN IZDZĒST SĪKDATNES

Ja decostone.lv apmeklētājs vēlas ierobežot, bloķēt vai izdzēst sīkdatnes, tad šāda iespēja ir nodrošināta, mainot decostone.lv apmeklētāja lietotās pārlūkprogramma iestatījumus. decostone.lv apmeklētājs nevar atteikties no nepieciešamo un funkcionālo sīkdatņu izmantošanas, jo bez tām nav iespējams nodrošināt decostone.lv mājaslapas funkcionēšanu. Arī no analītisko sīkdatņu izmantošanas decostone.lv apmeklētājs nevar atteikties, jo tās ir nepieciešamas, lai decostone.lv mājaslapa uzlabotu savu darbību.

decostone.lv mājaslapā tiek izmantoti Google Analytics pakalpojumus. decostone.lv apmeklētāji var atteikties no to izmantošanas, lejupielādējot un instalējot papildrīku Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

Lai iegūtu vispārīgu papildinformāciju par sīkdatnēm un uzzinātu, kā tos pārvaldīt, lūdzam iepazīties ar informāciju www.aboutcookies.org.

IZMAIŅAS PRIVĀTUMA POLITIKĀ

decostone.lv mājaslapai ir tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas Privātuma Politikā, publicējot tās decostone.lv mājaslapā. Jebkura Privātuma Politikas versija, kas publicēta decostone.lv mājaslapā, aizstāj visas iepriekšējās Privātuma Politikas versijas un stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas.

KONTAKTINFORMĀCIJA

decostone.lv apmeklētājiem ir tiesības vērsties datu aizsardzības uzraudzības iestādē - Datu Valsts Inspekcija, Blaumaņa iela 11/13-15, Rīga, LV-1011, Tālr.: 67223131, E-pasts: info@dvi.gov.lv